MENU

Zateplování a rekonstrukce fasád Praha, Plzeň, Beroun a Středočeský kraj

Fasády provádíme zateplené i nezateplené pomocí různých omítkových systémů. Pracujeme jak s fasádním polystyrenem tak i minerální vatou. Samozřejmostí je dodržení všech technologií, můžeme Vám tak zaručit, že vám novou fasádu neodfoukne vítr.

Zateplování a rekonstrukce fasád Praha, Plzeň, Beroun a okolí  - Proč zateplit Vaši stavbu?

V případě že se rozhodnete pro rekonstrukci fasády nebo případně řešíte fasádu na Vašem novém domě, vždy budete přemýšlet nad tím, zda zateplovat nebo nikoliv. Zatímco v případě novostaveb je to často dáno samotným projektem, u rekonstrukcí máte v podstatě na výběr.

Technologie zateplování sama o sobě přináší výhody ve formě úspory nákladů na výtápění domu a případnou klimatizaci v teplých obdobích roku, celkově zlepšuje tepelnou pohodu v objektu. Zároveň však při rekonstrukci i usnadní práci, kterou je v případě opravy bez zateplení potřeba vynaložit na odstranění starých omítek. Proč tedy rovnou nevyřešit dva problémy naráz?

Zateplování a rekonstrukce fasád Praha, Plzeň, Beroun a okolí – provádíme:

  • Zteplování fasádním polystyrenem
  • Zateplování minerální vatou
  • Realizace fasád bez zateplení pomocí nejrůznějších omítkových systémů
  • Aplikace drásaných omítek
  • Aplikace akrylátových, silikátových a silikonových pigmentovaných omítek

Zateplování a rekonstrukce fasád Praha, Plzeň, Beroun a okolí - zpracování cenové nabídky a poradenství ZDARMA

Při zpracování cenové nabídky se vždy snažíme také zohlednit Vaše finanční možnosti, proto preferujeme osobní jednání a obhlídku samotné stavby. Kalkulaci samozřejmě zpracujeme ZDARMA.